Skip to Content

Peloton Up the Tempo Challenge i odznaka

Peloton Up the Tempo Challenge i odznaka

Peloton daje użytkownikom kolejną szansę na sprawdzenie swoich możliwości i zdobycie nowej odznaki po zakończeniu wyzwania flashowego Raise th e Barre. Najnowsze Flash Challenge otrzymało nazwę „Up The Tempo“. Użytkownicy Peletonu muszą wziąć udział w sześciu kursach muzycznych, tematycznych lub z DJ-em na żywo w ciągu 21 dni, aby ukończyć ten cel. Czas, o którym mowa, rozciąga się od 12 października do 1 listopada.

Ukończenie tego wyzwania będzie zaliczane do kursów zarówno na żywo, jak i na żądanie. Należy zauważyć, że wyraźnie określa „przejażdżki“ i dopóki nie zostanie to zmienione, wydaje się, że jazda na rowerze jest jedyną aktywnością, która liczy się do ukończenia wyzwania.

Jak znaleźć odpowiednie zajęcia do tego wyzwania?

Biblioteka została zaktualizowana o nowe opcje filtrowania zajęć dzięki firmie Peloton. Została ona zaktualizowana o nowy filtr muzyczny. Dodanie tych dodatkowych filtrów powinno zmniejszyć trudności w śledzeniu ćwiczeń, które nadają się do zawodów.

Na każdej platformie Peloton, zanim zaczniesz szukać zakwalifikowanych kursów, musisz najpierw wybrać kolarstwo jako typ sportu. Kolejnym krokiem jest włączenie filtrów zajęć i wybranie opcji „Typ zajęć“. Od tego momentu będziesz miał możliwość wybrania konkretnego filtra zajęć dla „Live DJ“, „Music“ lub „Theme“. Każdy z tych kursów powinien być zaliczony jako kwalifikujący się do wyzwania „Up the Tempo“ pod warunkiem, że spełnia wymagania.

Peloton Up the Tempo Challenge and Badge

Dodatkowo, nie ma znaczenia, czy uczestniczysz w zajęciach na rowerze Peloton Bike czy na jednej z wielu dostępnych platform Peloton Digital. Jeśli chcesz mieć pewność, że zajęcia, które ukończyłeś, liczą się do celu, możesz również sprawdzić swój status na stronie internetowej.

Peloton Up the Tempo Challenge and Badge
Odznaka Tempo

Czytaj także:

You cannot copy content of this page